بلاگ

موزه آل شیندقا (موزه عطر دبی)

اطلاعات و راهنمای کامل درباره موزه آل شیندقا ( موزه عطر دبی )

موزه آل شیندقا (موزه عطر دبی) Al Shindagha Museum

درباره موزه آل شیندقا (موزه عطر دبی)

خانه عطر که در نهر دبی در محله اخیرا” بازسازی شده الشیندقا (که زمانی مرکز سنتی امارات بود) قرار دارد، فرصتی را برای سفر به گذشته و کشف روش های قدیمی عطرسازی عربی ارائه می دهد. ویزای دبی
شما در مورد مسیرهای تجارت عطر منطقه یاد خواهید گرفت و روغن ها و مواد سنتی مورد استفاده در ساخت عطرهای محلی (از جمله عود، زعفران، و گل رز خاص) را نیز که مورد استافده می باشند را نیز می توانید ببینید.
بخشی از منطقه تاریخی دبی، محله ای با برنامه ریزی دقیق در امتداد نهر، خانه عطر (بخشی از موزه آل شینداغا) تاریخچه رایحه های این منطقه را بررسی می کند.
ظروف عطرسازی، نمایشگرهای تعاملی و ویدیوها متفاوتی در این وجود دارند که با رفتن به این موزه از دیدن تمامی آنها می توانید بهره مند شوید.
موزه آل شیندقا میزبان خانه عطر و همچنین مجموعه‌ای از عکس‌های قدیمی، مصنوعات تاریخی، ویدئوها، و نمایشگرهای مختلف می باشد.
موزه هنوز کاملاً جدید است. به این ترتیب، هنوز هم توسط گردشگران و افراد محلی به طور یکسان کشف می شود ولی در همین مدت زمان کمی که از افتتاح آن گذشته است طرفداران بسیاری را به خود چه در مان مردم ساکن در دبی و چه در میان توریست ها و گردشگران جذب نموده است.
دسترسی به این مجموعه آسان می باشد و با رفتن به آنجا و بازدید در نهایت می توانید همچنین ار فروشگاه آنجا نیز خرید هایی برای خود و یا برای سوغات تهیه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
Open