درباره ما

Dubai e-visa همواره در تلاش است تا خدماتی سریع، دقیق، مطمئن و آنی را در تمامی روزهای سال و در ساده ترین وجه ممکن به کاربران و مراجعه کنندگان خود ارائه دهد. ویزای آنلاین دبی افتخار دارد با ارائه مشاوره و اطلاع رسانی مناسب به کاربران خود، آنها را در رسیدن به اهداف مورد نظرشان یاری نماید. دبی ای ویزا همراهی آگاه و متعهد برای کاربران خود است و در جهت کاستن دغدغه آنها در هنگام برخی از تصمیمهای مهم زندگی خود برای دریافت ویزای دبی ( جهت مهاجرت – اقامت – وقت سفارت – مسافرت توریستی – سرمایه گذاری و …. ) در کنار آنها قدم بر می دارد .

Dubai e-visa با هدف ارائه خدمات ویزای دبی در سال 1384 جهت انجام تخصصی امور ویزای دبی راه اندازی شده و علاوه برا اخذ ویزای دبی سایر خدمات همچون بلیط دبی – تور دبی و … را نیز برای مسافران گرامی انجام می دهد .

از سال 1384 تاکنون Dubai e-visa به بیش از 10/000 ویزا و خدمات مختلف به ایرانیان عزیز به بهترین کیفیت و خدمات ارائه نموده است .

ویزای آنلاین دبی امیدوار است بتواند همواره با ارائه خدمات مناسب و با درک نیازهای کاربران خود، دریافت ویزا و سایر موراد مورد نیاز برای سفر به دبی ( امارات ) را برای آن‌ها به امری آسان، مطمئن و خوشایند تبدیل نماید و این مهم را تسهیل نماید.

آرزومندیم که همواره بتوانیم در ارائه خدمات مناسب به شما کاربران گرامی موفق باشیم.

Open