بلاگ

بیمارستان ایرانیان دبی

آدرس – لوکیشن و شماره تماس بیمارستان ایرانیان دبی ( تاریخچه بیمارستان ایرانیان دبی – شرایط استخدام در بیمارستان ایرانی دبی – لیست پزشکان بیمارستان ایران های دبی و … )

بیمارستان ایرانیان دبی Dubai Persian Hospital

یکی از بزرگترین مجموعه های خدماتی و درمانی ساخته شده در کشور امارات و شهر دبی بیمارستان ایرانیان می باشد که مجهز به آخرین تکنولوژی های به روز دنیا بوده و در منطقه جمیرا شهر دبی ساخته شده و به تمامی بیماران و مخصوصا ایرانیان مقیم دبی و همچنین مسافارن ایرانی که به دبی سفر می کنند خدمات درمانی ارائه میدهد.
در این بیمارستان تمامی پزشکان در سطح بالایی به بیماران خدمات مرتبط را ارائه می دهند و همچنین کادر مجرب بیمارستان نیز در کنار بیماران دلسوزانه به فعالیت های خود می پردازند. قیمت ویزای دبی
این بیمارستان در سال 1972 میلادی و 1359 شمسی در زمینی که حاکم دبی شيخ راشد بن سعيد آل مكتوم زمین آنرا اهدا نمود با تمامی تجهیزات و امکانات ساخته شده است و از آن تاریخ به بعد به ارائه خدمات به تمامی مراجعین پرداخته است.

بخش های مختلف بیمارستان ایرانی دبی

از قسمت های مهم و مورد استفاده علاوه بر دیگر قسمت ها می توان به اتاق های جراحی، قسمت زنان و زایمان، قسمت کودکان، جراحی، مرکز تصویر برداری، مرکز گاسترو آندروسکوپی،آزمایشگاه سیتوژنتیک و تشخیص دی ان ای، آزمایشگاه، داروخانه، کافه تریا، ای سی سو، قسمت مراقبت های ویژه، قسمت قلب و عروق، چشم پزشکی و … اشاره نمود.
این بیمارستان همچنین هرساله پذیرای دانشجویان و متخصصان در انواع رشته ها برای در ابتدا کارآموزی و در صورت رضایت استخدام در این بیمارستان می باشد.
اگر در حین سفر خود دچار مشکلی شدید و نیاز به درمان و خدمان پزشکی داشتید می توانید به این مجموعه مراجعه نمایید.

بیمارستان ایرانیان دبی
بیمارستان ایرانیان دبی

تست کرونا در بیمارستان ایرانیان دبی

در حال حاظر بواسطه گسترده شدن ویروس کرونا در دنیا یکی از مهمترین مسائل کاهش مبتلیان به این ویروس با انجام تست های کرونا می باشد تا در این صورت فرد آلوده شناسایی شده و با قرنطینه شدن بتواند از مبتلا شدن افراد دیگر که با او در ارتباط هستند جلوگیری کند.
همانند بسیاری از مراکز بهداشتی و درمانی در این بیمارستان نیز بخشی مختص به بیماران کرونایی و انجام تست های پی سی آر اختصتص دارد که با مراجعه به آنجا می توانید درخواست انجام تست کرونا دهید و در صورت مثبت بودن و اگر نیاز به بستری باشد پرسنل این بیمارستان در بخش مخصوص بیماران کرونایی فرد مورد نظر را سریعا” پذیرش کرده و به کارهای درمانی وی رسیدگی می کنند.
پس در این ضمینه نکته مهمی که قابل ذکر است این موضوع می باشد که با شیوع ویروس کرونا از دو سال پیش تاکنون این بیمارستان برای بیماران کرونایی بخش ویژه و اختصاصی‌ در نظر گرفته و همانطور که در بالا اشاره کردیم پزشکان و پرسنل حرفه ای و آموز دیده که در بیمارستان ایرانیان در دبی مشغول به کار هستند در حال خدمت ‌رسانی به این بیماران در این بخش مخصوص نیز می باشند.
علائمی که هر فرد باید در هنگام احساس آنها به بیمارستان مراجعه کرده و تست کرونا بدهد عبارتند از:
تنگی نفس
سرفه.
خستگی و بی حال بودن ادامه دار و رفع نشدنی.
از دست دادن حس بویایی و چشایی.
قرمزی بیش از حد جشم و همچنین قرمزی غیر عادی پوست (بثورات پوستی).
تب.
علائم گوارشی مثل اسهال و استفراق که بدتر شده و بهبود نمی یابند.

هر مسافری که قبل از سفر در ایران تست داده و با نتیجه منفی به دبی می رود و برای بازگشت نیاز به تست مجدد دارد می تواند با مراجعه به این بمیارستان تست پی سی آر را انجام داده و نتیجه را نیز دریافت نماید.
در صورتی که تست فردی مثبت شود یا در بیمارستان و یا در هتلی باید خود را قرنطینه کند و نمی تواند به کشور خود تا منفی شدن جواب تست بعد از گذراندن دوران قرنطینه باز گردد.
در صورتی نیز کع تست منفی باشد یعنی فرود به کووید 19 مبتلا نمی باشد و براحتی می تواند به کشور خود بازگردد ولی نکته ای نادر وجود دارد که خیلی کم پیش می آید و آن این موضوع است که گاهی اوقات، ممکن است نتیجه تست کرونا منفی کاذب باشد.
تست منفی کاذب به این معنی می باشد که شخصی که تست کووید 19 داده مبتلا یه این ویروس می باشد اما تست نتوانسته است ویروس را در بدنش بواسطه اینکه مراحل اولیه بیماری می باشد تشخیص دهد و تعداد ویروس به قدری کم است که با تست کووید 19 در بدن نشان داده نمی شود.

اگر جزو افرادی هستید که تمامی دوزهای واکسن خود را دریافت نموده اید نیز باید حتما تست دهید چون زدن واکسن دلیل بر نگرفتن بیماری و ایمنی صد در صد نمی باشد و هر فرد می تواند ناقبل ویروس و بیماری کووید 19 باشد.
بهترین گزینه و دلیل زدن واکسن این موضوع است که اگر بعد از تزریق واکس نیز به این ویروس مبتلا شدین بسیار عوارض کمی خواهد داشت و امکان بستری شدن فرد مبتلا به این بیماری در بیمارستان و مراکز بهداشتی بسیار کم و نادر خواهد بود.

شرایط استخدام در بیمارستان ایرانیان دبی

این بیمارستان بواسطه اینکه بعنوان یک مرکز آموزشی پزشکی مهم در دبی شناخته شده می باشد هر ساله سعی در جذب نیروهای متخصص در بسیاری از ضمینه نظیر پزشکی، پرتاری، خدماتی و … را دارد.
این مجموعه همواره اولویت خود را برای پزشکان، متخصصان و پرستاران ایراین برای ارسال رزومه کاری قرار داده است تا بتواند با انجام بررسی ها بهترین تیم بیمارستانی را ترجیحا” از متخصصانی که از ایران قصد مهاجرت به دبی را دارد جذب نماید.
هر فرد که مایل به کار در دبی و این بیمارستان می باشد در ابتدا و قبل از ارسال رزومه کاری باید ویزای کار دبی را به همراه مجوز از وزارت بهداشت امارات را درخواست داده و اخذ نماید.
در صورتی که مدراک قید شده در بالا اخذ و در آزمونی که از آنها گرفته می شود قبول شوند می توانند با توجه به اعلام نیاز بیمارستان به پرسنل مد نظرشان، مدرک قبولی آزمون خود به همراه مدارک تحصیلی را به اداره کار و مهاجرت دبی جهت صدور ویزا ارسال نمایند.

میزان حقوق پرسنل بیمارستان ایرانی دبی 

در رابطه با حقوق پرداختی پرسنل مشغول به کار در بیمارستان ایرانیان می توان اشاره نمود که برای پرستاران در دبی که بعنوان یکی از شغل های محبوب و پرطرفدار در این شهر از کشور امارت می باشد به ازای هر ماه کار حداقل حدود 14000 الی 16000 درهم می باشد.
الیته این نوع از پرداختی ها نسبت به میزان توانایی هر فرد و همچنین سابقه سال های کاری متفاوت می باشد.
افراد با دارا بودن سابقه کاری در حدود ده سال می توانند حدود 20000 درهم نیز درآمد ماهانه داشته باشند.
برای پرداختی های پزشکان در دبی هرفرد که دارای تخصص باشد و در حدود چهل ساعت کار استاندارد در ماه حدود 9000 دلار می باشد که رقمی بسیار مناسب و پرداختی عالی برای پزشکان متخصص در بیمارستان ایرانیان دبی می باشد.
در صورتی که پزشکی با تخصص بالا و سابقه کاری با سالهای بسیار و حدود ده سال و یا بیشتر را نیز داشته باشید می توانید در صورت پذیرفته شدن در بیمارستان ایرانیان بهترین حقوق دریافتی را داشته باشید.
در ادامه به برخی حقوق های پرداختی (حداقل پرداختی) هر پرسنل در بیمارستان ایرانیان دبی اشاره خواهیم نمود.
حقوق پرستاران کارمند (بسته به میزان سابقه کاری و سالهای که کار کرده اند) حدود 7000 الی 16000 درهم در ماه می باشد.
پرستار بخش آی سی یو (بسته به میزان سابقه کاری و سالهای که کار کرده اند) حدود 7000 الی 30000 درهم در ماه می باشد.
پزشک عمومی (بسته به میزان سابقه کاری و سالهای که کار کرده اند) حدود 8000 الی 35000 درهم در ماه می باشد.
دندانپزشک (بسته به میزان سابقه کاری و سالهای که کار کرده اند) حدود 10000 الی 40000 درهم در ماه می باشد.
متخصص بیهوشی اتاق های عمل (بسته به میزان سابقه کاری و سالهای که کار کرده اند) حدود 7000 الی37000 درهم می باشد.

نکته ای نیز که می توان به آن در رابطه با استخدام در دبی و بیمارستان ایرانیان اشاره نمود این موضوع است که افرادی که می خواهند در این بیمارستان کار کنند باید حتما” مسلط به زبان انگلیسی باشند.

هر متقاضی در ابتدا و قبل از استخدام باید در آزمون های مخصوصی که توسط کادری تعیین شده در بیمارستان برگزار میگردد به صورت حضوری و در صورت نبود امکان سفر آنلاین و به صورت تماس ویدیویی شرکت نمایند و بعد از انجام بررسی ها و در صورت پذیرفته شدن نسبت به ارسال مدارک به بیمارستان و برای اخذ ویزای کاری اقدامات لازم را به انجام برسانند.
برای ارسال مدارک بابت بررسی های لازم بعد از آزمون و در صورت پذیرفته شدن باشد هر متقاضی باید تمامی مدراک خود را معادل سازی کرده و به زبان انگلیسی در یکی از معتبر ترین دارلترجمه رسمی موجود در ایران ترجمه نماید و به همراه خود این مدارک که دارای مهر رسمی و قانونی می باشند را برای استخدام و انجام کارهای اخذ ویزا ارائه دهند.

هر فرد اعم از مسافر گرشگری گرفته تا متقاضان کار و مخصوصا” افرادی که درخواست استخدام در بیمارستان ایرانیان در دبی را دارند باید حتما کارت بهداشت داشته باشند تا مسئولین از سالم بودن فرد متقاضی اطمینان داشته و بدانند فرد هیچگونه بیماری واگیر دار و خطرناکی نداشته و به همراه خود آنرا به دبی نخواهد برد.

آدرس و شماره تماس بیمارستان ایرانی دبی

آدرس : Al Wasl Rd – Al Bada’a – Dubai – United Arab Emirates

شماره تماس : 97143440250

سایت بیمارستان ایرانیان دبی : www.ihd.ae

لوکیشن بیمارستان ایرانیان دبی

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open