بلاگ

موزه مروارید دبی امارات

اطلاعات و راهنمای کامل درباره موزه مروارید دبی امارات

موزه مروارید دبی امارات Dubai Pearl Museum

درباره موزه مروارید دبی امارات

مروارید بعنوان یک هدیه خاص و زیبا برای تمامی افرادی که در شهر های ساحلی زندگی می کنند محسوب میگردد.
دبی بعنوان شهری شناخته شده می باشد که دارای سواحل بسیاری می باشد و صید مروارید نیز از زمان های گذشته در این شهر رواج داشته است. هزینه ویزای امارات
سلطان الاویس در اوایل سال 1970 میلادی شروع به جمع آوری کلکسیونی از مروارید کرد و سپس مجموعه گران بهای خود را به مردم هدیه کرد که تحت حمایت و محافظت بانک ملی دبی است.
افراد، مسافران و توریست های بسیاری در حین سفرشان به دبی حتما از مروارید ها و محصولاتی که از این مروارید های زیبا ساخته می شوند برای سوغات و یادگاری خرید می کنند.
یکی از دیدنی ترین مکان هایی که با رفتن به آنجا می توانید آشنایی بیشتری با تاریخچه این محصول داشته باشید موزه مروارید دبی می باشد.
در این مجموعه همچنین فروشگاه هایی وجود دارند که در هنگام اتمام یافتن بازدیدتان می توانید به انجا رفته و از محصولاتی که از مروارید ساخته شده اند و در این فروشگاه ارائه می شوند خریدهایتان را به انجام برسانید.
به این موضوع می توان اشاره نمود که با تاکسی و ماشین شخصی و رفتن به دفتر مرکز بانک ان بی دی در منطقه دیره می توانید به راحتی به این موزه دسترسی داشته باشید.
بازدید از این موزه به صورت رایگان می باشد اما باید از قبل نوبت داشته باشید و در قالب گروه هایی بین 8 تا 10 نفر وارد این موزه شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
Open