بلاگ

استخر آئورا اسکایپول دبی امارات

اطلاعات و راهنمای کامل درباره استخر آئورا اسکایپول دبی امارات

آئورا اسکایپول دبی امارات Aura Skypool

درباره هاله اسکایپول

این مجموعه که با نام آئورا اسکایپول در دبی شناخته شده می باشد استخری است ساخته شده در ارتفاع 200 متری که همچنین بعنوان مرتفع ترین استخر 360 درجه در جهان محسوب می شود. قیمت ویزای امارات
با رفتن به این استخر می تواندی چشم انداز بسیار زیبایی از دبی را نظاره گر باشید.
این مکان همچنین بعنوان و با نام جزیره‌ای در آسمان و همچنین بهشتی در آسمان شناخته شده می باشد.
آئورا تجربه‌ای بی ‌نظیر است که احساس فوق العاده ای را به هر فردی که به آنجا می رود می دهد و می توانید نهایت لذت را نیز ببرید.
در اطراف این استخر تزیینات و دکوراسین بسیار خاص و زیبایی را می توانید شاهد باشید و همچنین قابل ذکر است که تخت هایی نیز که به صورت تک نفره و همچنین دو نفره در این مجموعه برای آفتاب گرفتن وجود دارند که از انها نیز می توانید استفاده نمایید.
این مجموعه همچنین دارای رستوران و کافه هایی نیز می باشد که می توانید از انها استافده کرده و طعم بینظیر غذا ها و نوشیدنی عربی و بین المللی را تجربه نمایید.
برای رفتن به این مجموعه باید در نوبت صبحگاهی 170 درهم و در روز های تعطیلات و در صورت استفاده وی آی پی و اختصاصی 600 درهم هزینه ورودی می باشد.
در این مجموعه قوانینی وجود دارد که در ادامه به برخی از مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد و لازم به ذکر است باید تمامی آنها را در بازه زمانی که در آنجا وجود دارید رعایت نمایید.
در این مجموعه کودکان کمتر از 12 سال نمی توانند از استخر استفاده کنند.
به داخل بردن انواع خوراکی و نوشیدنی در این مجموعه ممنوع می باشد.
در صورتی که رزرو انجام دهید و نتوانید استفاده نمایید و در زمان رزرو شده به آنجا بروید امکان کنسلی وجحود دارد و هیچگونه مبلغی به فرد عودت داده نمی شود.
کودکان زیر 18 سال باید توسط یک بزرگسال با مسئولیت خود همراه و تحت نظارت باشند.
بوسیله مترو، تاکسی، اتوبوس و ماشین های شخصی به راحتی امکان دسترسی به این مجموعه وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open