بلاگ

گاردن گلو دبی

اطلاعات و راهنمای کامل درباره گاردن گلو دبی

گاردن گلو دبی Dubai Garden Glow

درباره گاردن گلو دبی

یکی از بزرگترین باغ های درخشان ساخته شده در دبی می باشد که در حال حاظر توسط شهرداری دبی حفاظت و اداره می شود.
این مجموعه در طول روز دارای جذابیت های خاص و منحصر به فردی می باشد و همچنین در شب نیز زیبایی خاصی بواسطه نورپردازی، درخشندگی و تابش را دارا می باشد. قیمت ویزای دبی
این باغ زیبا در قسمتی از پارک زابلوا شهر دبی واقع شده است و هر ساله میزبان تعداد بالایی از مردم، توریست ها و گردشگران می باشد.
در این باغ و هر آنچه در آنجا ساخته شده است کار هنرمندان بسیاری از دبی و سر تا سر جهان می باشد.
این مجموعه در سال 2015 میلادی به طور رسمی افتتاح گردید و در روز افتتاحیه رئیس کمیته ملی المپیک امارات متحده عربی و مدیرعامل شهرداری دبی و مقامات ارشد و اعضای رسانه ها شرکت داشته اند (بواسطه اهمیت فرآوانی که برای شهر دبی دارا می باشد) برگزار شد.و همچنین برخی قسمت های جدید در سال 2016 میلادی به آن اضافه گردید.
با رفتن به این مجموعه می توانید ساعت های بسیاری را به تفریح و استراحت بپردازید و عکس های یادگاری منحصر به فرد و زیبایی نیز در آنجا بگیرید و به ثبت خاطرات خود بیافزایید.
بازدید کنندگان از این باغ را تمامی رده های سنی اعم از کودکان و بزرگسالان تشکیل می دهند زیرا برای تمامی آنها در این مجموعه سرگرمی های متفاوتی وجود دارد.
این باغ دارای قسمت های متفاوتی اعم از: نمایش های صحنه ای، درخت سخنگو، نمایش نور لیزر، اجراهای هنرمندان، باغ اسپارکلینگ.
این مقصد دارای ویژگی های بسیاری از جمله اجراهای زنده توسط هنرمندان بین المللی، بومی و آکروبات ها و غیره می باشند که با رفتن به این مجموعه می توانید از تمامی آنها بهره مند گردید.
در این مجموعه همچنین غرفه های بسیاری وجود دارند که لذیذ ترین غذاهای عربی و وبین المللی را به فروش می رساند که تمامی بازدید کنندگان بسته به نوع ذائقه خود می توانند از این غرفه ها خرید نمایند و غذاهای خوشمزه را امتحان کنند.
برای رفتن به این مجموعه اگر اقامت در هتل دبی را داشته باشید بدون هزینه می باشد اما اگر از جایی دیگر بخواهید وارد شوید باید ورودی جداگانه پرداخت نمایید.
نکته مهمی نیز در رابطه با این باغ می توانیم اشاره نماییم و آن این موضوع است که ساعت کاری این مجموعه از شنبه الی چهارشنبه از 5 بعد از ظهر الی 12 شب و همچنین پنجشنبه ها و جمعه ها و ایام تعطیل از ساعت 5 بعد از ظهر الی 1 بامداد می باشد.
دسترسی به این مجموعه بسیار آسان و راحت می باشد و آدرس آن امارات متحده عربی، دبی، گیت ۶ و ۷ پارک زابل، جاده شیخ زاید می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open