بلاگ

موزه شتر دبی امارات

اطلاعات و راهنمای کامل دباره موزه شتر دبی امارات

موزه شتر دبی امارات Camel Museum

درباره موزه شتر دبی امارات

دبی بعنوان یکی از شهر های امارات متحدخ عربی شناخته شده می باشد که بر اسا سلیقه هر فرد و هر سنی دارای مراکز دیدنی و جاذبه های گردشگری می باشد که موزه شتر نیز از همین دسته از مراکز دیدنی ساخته شده در شهر دبی می باشد که در ادامه به صورت مختصر درباره این موزه توضیحاتی برای اطلاعات بیشتر شما عزیزان اشاره خواهیم نمود. مدارک ویزا دبی
همانطور که می دانید شتر در دبی بعنوان نماد دنیای عرب شناخته شده می باشد.
این موزه در سال 1940 میلادی ساخته شده است و تاریخچه شتر سواری و همچنین موارد استفاده از آنها در دبی در این موزه به خوبی توضیح داده شده است که مهمترین بخش های آن خانه های شتر سواری و یا بیت الرکاب، بخش آناتومی و آشنایی با بدن شتر و چهارپایان، اشیا و وسایل مورد نیاز شتر سواری می باشند.
بازدید از این موزه بدون هزینه می باشد و برای تمامی عموم بازدید کنندگان به صورت رایگان می باشد.
به این نکته نیز می توان اشاره نمود که، مساحت این موزه 700 متر مربع میباشد و شامل یک طبقه و یک حیاط داخلی بزرگ نیز می باشد.
این مجموعه همانطور که گفته شد دارای حیاط زیبایی می باشد و منظره ای نیز که از آنجا قابل دیدن می باشد نیز چشم نواز می باشد.
بازدید از این موزه همه روزه از 9 صبح الی 3 بعد از ظهر مقدور می باشد و بوسیله تاکسی و ماشین های شخصی به راحتی می توانید به انجا دسترسی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open