بلاگ

لگولند دبی

اطلاعات و راهنمای کامل درباره لگولند دبی

لگولند دبی Legoland Dubai

درباره لگولند دبی

لگولند یک پارک موضوعی ساخته شده در شهر دبی کشور امارات متحده عربی می باشد که طرفداران بسیاری در میان کودکان و همچنین بزرگسالان دارا می باشد.
این پارک در 31 اکتبر 2016 میلاید افتتاح شده است و قابل ذکر است که این مجموعه بعنوان اولین پارک لگولند در خاورمیانه و هفتمین پارک در سراسر جهان شناخته شده می باشد. ویزای دبی
مانند بسیاری دیگر از پارک های موضوعی لگولند، دبی شامل یک مینی لند است که در آن بیش از 20 میلیون آجر لگو برای ایجاد 15000 مدل مینیاتوری از بناهای شاخص و سازه های مختلف در سراسر جهان استفاده می شود.
لگولند دبی دارای شش زمین موضوعی است: کارخانه، شهر لگو، تخیل، پادشاهی، ماجراجویی و مینی لند می باشد که هر یک از این سرزمین ها دارای وسایل سواری و مناظر منحصر به فردی هستند که حول موضوع مربوط به خود ساخته شده اند و بسیار زیبا و چشم نواز نیز می باشند.
کارخانه در این مجموعه قسمتی می باشد که مردم و بازدید کنندگان می توانند مراحل ساخته شدن لگو ها رو مشاهده کنند.
در قسمت قلمرو پادشاهی لگولند دبی که به سبک قرون وسطایی می باشد می توان کشتی های اژدهایی شکل را مشاهد نمود.
مینی لند قسمتی از لگولند می باشد که با رفتن به انجا می توانید بیش از 20 میلیون قطعه لگو را ببینید که روی هم سوار شده اند و نماد های مهم شهرها و کشورهای جهان را ساخته اند.
پادشاهی نیز قسمتی است که قلعه بزرگی به سبک معماری قرون وساطایی در آنجا ساخته شده که بسیار زیبا می باشد و حس بودن در یک کاخ و محل سلطنت پادشاهان در گذشته را به کودکان می دهد.
ماجراجویی نیز همانطور که از نامش پیداست دنیایی خیالی و پر از سرگرمی ها و بازی های مختلف برای کودکان می باشد.
در این شهر بازی که بسیار زیبا همه چیز ساخته شده است میتوانید از معروف ترین برج های دنیا و همچنین مکان های باستانی و تاریخی معروف مثل اهرام ثلاثه مصر و غیره را که با لگو ساخته شده اند ببینید و همچنین عکس های یادگاری زیبایی نیزبگیرید.
در شهربازی لگولند دبی رستوران ها و غرفه های متفاوت و گوناگونی برای ارائه غذا وجود دارد و شما می توانید انواع مختلفی از غذاهای بین المللی و عربی را که به ذائقه شما نزدیکتر می باشند را سفارش داده و نوش جان نمایید.
علاوه بر رستوران و غذاهای خوشمزه در این مجموعه کافه هایی نیز وجود دراند برای آن دسته از افرادی که علاقه مند به خوردن انواع شیرینی ها، دسرها و نوشیدنی های گرم و سرد می باشند.
این مجموعه بزرگ و زیبا هر ساله میزبان تعداد بسیار بالایی از بازدید کنندگان می باشد که برای گذراندن اوقاتی خوش و به یاد ماندی در سفرشان به دبی به آنجا میروند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
Open