بلاگ

فلای بورد دبی

اطلاعات و راهنمای کامل درباره فلای بورد دبی امارات


فلای بورد دبی Dubai Flyboard 

درباره فلای بورد دبی

یکی از پر هیجان ترین و آدرنالین ساز ترین تفریحاتی که در سواحل و دریاهای شهر دبی می توانید تجربه نمایید فلای بورد می باشد.
با امتحان کردن این ورزش می توانید تجربه بودن در 10 متر بالاتر از سطح دریا را تجربه نمایید. ویزای آنلاین دبی
دستگاهی در حین استفاده به شما وصل می شود و تنها روش کنترل در این تفریح حفظ تعادل شما می باشد.
جلیقه نجات و کلاه ایمنی در برخی ارتفاعات از الزامات استفاده برای علاقه مندان تجربه این تفریح و در عین حال ورزش می باشد.
این تفریح از سال 2011 میلادی به بعد در دبی رواج پیدا کرده و از آن تاریخ به بعد مورد استقبال طرفداران و علاقه مندان بسیاری گردید.
در بسیاری از سواحل شهر دبی می توانید در صورت موجود بودن از این تفریح آبی و دریایی استفاده کرده و لحظاتی خوش و به یاد ماندنی را به ثبت برسانید.
این نکته نیز قابل ذکر است که بندر جمیرا از محبوب ترین، پر طرفدارترین و پرتردد ترین مناطق برای تجربه این تفریح هیجان انگیز می باشد.
در رابطه با تمامی مراجعین این نکته قابل ذکر است که آنها بوسیله مربیان مخصوص در حدود 10 الی 15 دقیقه آموزش های لازم می بینند تا در حین انجام این تفریح به مشکل خاصی بر نخورند و آسیبی نبینند.
بعد از یادگیری آموزش های لازم هر فرد می تواند در حدود 25 الی 30 دقیقه تجربه این تفریح را داشته باشد و نهایت لذت را ببرد.
آب از این جت اسکی ، از طریق لوله های مخصوص متصل و به جت پک های زیر پایتان می رود و شما را از طریق آب و هوا به بالا حرکت می دهد، فلای بورد چکمه هایی دارد که هرکس را که سوار بر آن شود محکم روی سطح خود نگه می دارد اما همانطور که در ابتدای متن به آن اشاره نمودیم مهمترین قانون برای ماندن در همان حالت اولیه حفظ تعادل می باشد.
نکته مهم دیگری نیز وجود دارد که قابل اشاره نمود می باشد و آن این موضوع است که وقتی در حال سقوط و پایین آمدن از سطح هوای و ارتفاع هستید ، سعی کنید شیرجه بزنید.
در حالتی که می خواهید شیرجه بزنید بهتر است بازوهای خود را بالای سرتان قرار داده و یک دست را در بالای دست خود قرار دهید تا موقع رسیدن و افتادن در داخل آب آسیبی به شما وارد نشود.
نکته ای دیگر که می توان به ان اشاره نمود این موضوع است که اگر جزو افرادی هستید که در حفظ تعادل خود توانایی بالایی ندارید انجام این کار برای شما توصیه نشود.
به بسیاری از افرادی که به دبی سفر می کنند و علاقه مند به امتحان کردن تفریحات پر هیجان و ادرنالین دار می باشند امتحان کردن فلای بورد دبی پیشنهاد می گردد زیرا می تواند تجربه ای بسیار خاص برای هر فرد محسوب گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
Open