بلاگ

ساحل کایت دبی امارات

اطلاعات و راهنمای کامل درباره ساحل کایت دبی امارات

ساحل کایت Kite Beach

درباره ساحل کایت

یکی دیگر از محبوب ترین و پرتردد ترین سواحل موجود و ساخته شده در شهر دبی کشور امارات متحده عربی می باشد.
این ساحل قابل ذکر است که در قسمت پشتی دانشگاه معروف وولونگوگ این شهر واقع شده است.
با رفتن به این ساحل می توانید انجام تفریحات و ورزش هایی نظیر کایکر، موج سواران، فوتبال، والیبال و غیره را در مدت زمان حضورتان در آنجا را تجربه نمایید. سایت ویزای امارات
با رفتن به این ساحل همچنین می توانید تجربه حضور در محیطی رنگارنگ بواسطه کایت های که در انجا به هوا فرستاده می شوند و همچنین محیطی آرام را داشته باشید.
نکته منفی که در این ساحل قابل ذکر است نبودن تجهیزات برای آفتاب گرفتن و حمام کردن می باشد.
زمانی که می خواهید برای تفریح به ساحل بروید به همراه خود هر آنچه را که نیزا دارید اعم از زیر انداز، آفتاب گیر، کلاه و غیره را به همراه داشته باشید.
تفریحات بسیاری در این ساحل وجود دارند که می توانید از هر کدام که مایل بودین استفاده نمایید و لذت حضورتان در ساحل کایت را چندین برابر نمایید.
فروشگاه های متعددی نیز در کنار رستوران ها و کافه های اطراف این ساحل وجود دارند که برای استراحت و خرید سوغات می توانید به آنها نیز مراجعه نمایید.
در این مجموعه زیبا و آرام و همچنین رنگارنگ ( بواسطه کایت هایی که به هوا فرستاده می شوند) هوا و محیز بسیار تمیز می باشند و به خوبی از آنجا نگهداری می شود ریختن هر گونه زباله و کثیف کردن آنجا جرم محسوب میگردد و در صورتی که این نکات را رعایت نکنید با جریمه نقدی بالایی روبرو می شوید که باید آنرا پرداخت نمایید.
به این نکته هم می توان اشاره نمود که بسیاری از توریست ها و گردشگران این ساحل زیبا را مکانی مناسب برای قایق رانی میدانند و از خوشگذرانی در آنجا نهایت لذت را میبرند و عکس های یادگاری بسیاری را نیز ثبت می کنند.
برای رفتن به این ساحل نیازی به پرداخت هزینه ورودی ندارید اما قابل ذکر است برای استفاده از انواع تفریحات و خرید های خود باید هزینه های جداگانه ای را پرداخت نمایید.
با استفاده از تاکسی، مترو و ماشین های شخصی به راحتی می توانید به این ساحل دسترسی پیدا نمایید.

آدری ساحل کایت دبی:

Jumeirah 3, Dubai, United Arab Emirates

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open