بلاگ

ساحل لامر دبی

اطلاعات و راهنمای کامل درباره ساحل لامر دبی امارات

ساحل لامر La Mer Beach

درباره ساحل لامر

یکی از سواحل محبوب و پرتردد ساخته شده در دبی می باشد که در حاشیه این شهر و تقریبا در نزدیکی برخی مراکز خرید و همچنین رستوران ها قرار گرفته است.
نکته ای نیز که قابل ذکر است این موضوع می باشد که این ساحل زیبا مایبن خلیج جمیرا و همچنین مروارید جمیرا واقع شده است. ویزای امارات
با رفتن به این ساحل در کنار تفریحات آبی و دریایی می توانید از رستوران ها، کافه ها، ساحل، فروشگاه های آنجا نیز استفاده نمایید و نهایت لذت را از حضورتان در این ساحل ببرید.
نحوه ساختاری و منطقه ای که این ساحل در آنجا واقع شده است به قدری آرامش بخش می باشد که بسیاری از مردم بعد از اینکه به انجا می رسوند دیگر دوست ندارند که از آنجا خارج شوند زیرا به دور از شلوغی و هیاهو ساعاتی با آرامش را گذرانده اند.
در این ساحل و در قسمت تفریحات آبی برای هر رده سنی می توانید فعالیت هایی را پیدا کرده و با انتخاب و انجام دادن آنها لحظات حضورتان در این ساحل را بسیار به یاد ماندنی تر گردانید.
موج سواری و استفاده از جت اسکی از محبوب ترین این نوع تفریحات می باشند که در میان مردم، توریست ها و گردشگران طرفداران بی شماری را دارا می باشد.
قلعه‌ های بادی و زمین ‌های بازی در این مجموعه برای استفاده کودکان شما در دسترس می باشند که می توانید بچه های خود را نیز به آنجا ببرید.
این ساحل قابل ذکر می باشد که دارای قسمت ورودی مجزایی می باشد که از رد شدن در میان فروشگاه های محصولات متنوع آغاز میگردد و سپس می توانید به ساحل دسترسی پیدا کنید البته به این نکته نیز می توان اشاره کرد که ورودی دیگری نیز برای آن وجود دارد که در ابتدا می توانید وارد ساحل شده از آنجا و تفریحات و همچنین رستوران و کافه هایش استفاده کرده و سپس به قسمت فروشگاه ها رفته و از انها نیز استفاده نمایید که همین امر دلیل بر محبوبیت این ساحل در میام مردم گردیده است.
نکته مهمی که می بایست بدان اشاره نماییم این موضوع می باشد که، در این مجموعه غریق نجات ها و نگهبان و مسئولین حراست ساحل لامر در طول تمامی ساعت هایی که فعالیت ها در ساحل در حال انجام می باشند از بازدید کنندگان محافظت می کنند و با خیال راحت می توانید در این مکان و مجموعه برای تفریح، گردش و لذت بردن از سفرتان حضور داشته باشید.
در این مجموعه همچنین اتاق های چوبی زیبایی برای اقامت و استراحت بازدید کنندگان نیز وجود دارند که در صورت تمایل می توانید آنها را اجاره کرده و با اقامت خود در آنجا و استفاده از تمامی امکانات و تفریحات این ساحل نهایت لذتتان را از حضور در این مجموعه را تجربه نمایید.
نکته مهمی که باید تمامی بازدید کنندگان قبل از رفتن به ساحل لامر از آن مطلع شدوند این موضوع می باشد که، در این ساحل بواسطه اینکه بسیار تمیز و مرتب می باشند و به خوبی از آنجا نگهداری می شود ریختن هر گونه زباله و کثیف کردن آنجا جرم محسوب می گردد و در صورتی که این نکات را رعایت نکنید با جریمه نقدی بالایی روبرو می شوید که باید آنرا پرداخت نمایید.
این مجموعه همه روزه از ساعت 10 صبح الی 11 شب و در ایام تعطیل و آخر هفته ها تا 12 نیمه شب باز می باشد و آماده ارائه خدمات به بازدید کنندگان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
Open