بلاگ

زیپ لاین دبی

اطلاعات و راهنمای کامل درباره زیپ لاین دبی

زیپ لاین دبی Dubai Zip Line

درباره زیپ لاین دبی

یکی از مهیج ترین و محبوب ترین تفریحاتی که می توانید در سفرتان به دبی آنرا تجربه نمایید استافده از زیپ لاین می باشد که قابل ذکر است بعنوان بلند ترین و سریع ‌ترین زیپ لاین در دنیا نیز شناخته شده می باشد.
این زیپ لاین دارای طولی برابر حدود بیست و هشت زمین فوتبال می باشد و به همین واسطه و رکودی که دارای می اشد در کتاب گینس به ثبت رسیده است. ویزای امارات
با انتخاب این تفریح هیجان انگیز و پر آدرنالین می توانید در آسمان و در ارتفاع بالایی از زمین از روی ساختمان های این شهر عبور کنید و همچنین نمای بسیار زیبایی از دبی و برج‌ها و آسمان خراش‌ های آنرا نیز نظاره گر باشید.
با استفاده از این زیپ لاین تجربه بسیار خاصی را خواهید داشت که ممکن است دیگر نتوانید جایی دیگر این تجربه را داشته باشید.
مسافتی حدود یک کیلومتر، و سرعتی حدود ۸۰ کیلومتر بر ساعت را در این زیپ لاین می توانید تجربه نمایید.
در زیپ لاین دبی افرادی که می خواهند ایت تفریح هیجان انگیز را تجربه نمایند در ابتدا به یک طناب بسیار بلند و محکم بسته شده و وصل می شوند سپس و قبل از استفاده این زیپ لاین کافی است تا با راهنمایی کارکنان و متخصصان مجرب و آموز دیده ودر این مجموعه، طناب را به خود متصل کرده و پس از اطمینان از تمام نکات لازم شروع به حرکت و اتجربه یک هیجان را شروع کنند.
اما این نکته نیز قابل ذکر است که اگر ترس از ارتفاع دارید و یا دارای بیماری خاصی می باشید توصیه نمی شود این تفریح را تجربه نمایید زیرا ممکن است بعد از اتمام و یا در حینی که در بالا و در ارتفاع هتسید خدای نکرده مشکلی برایتان پیش بیاید که قابل ذکر است تمامی این اطلاعات را مسئولین مربوطه قبل از انجام این تفریح و در ابتدا از مشا می پرسند و در صورتی که مشکلی نداشته باشید نیز برخی آموزش های قبل از حرکت کردن و استفاده از زیپ لاین را نیز به شما خواهد گفت.
به این موضوع نیز می بایست اشاره نماییم که روزانه این زیپ لاین بواسطه محبوبیتی که برای امتحان کردن و استفاده مردن، توریست ها و گردشگران دارا می باشد، توسط متخصصین و مهندسان چک می‌شود تا هیچ خطری دوستداران استفاده از این تفریح مهیج را تهدید نکند و با خیال آسوده می توانید تجربه پرواز و عبور از آسمان دبی را داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open