بلاگ

رستوران دینر این د اسکی دبی

اطلاعات و راهنمای کامل درباره رستوران دینر این د اسکی دبی امارات

رستوران دینر این د اسکی دبی امارات Dinner in the Sky

درباره رستوران دینر این د اسکای دبی امارات

رستوران اسکای دبی یک مجموعه معمولی نمی باشد و تمامی مشتریان و آشپزان در ارتفاع 50 متر از سطح زمین می باشند و در آنجا و در فضای آسمان سرو غذاها انجام میگیرد و همچنین قابل ذکر است که هر فرد باید در تمامی مدت زمان کمبرد ایمنی صندلی خود ره به صورت بسته نگه دارند. ویزای دبی
این رستوران که در محله مارینا قرار دارد و برای تمامی مشتریان می تواند تجربه ای متفاوت و در عین حال هیجان انگیزی را داشته باشد.
یک صفحه مجهز و بزرگ به همراه صندلی های چرمی و یک میز بر روی یک صفحه معلق در هوا محوطه این رستوران آسمانی می باشد.
این رستوران هر سال از ماه نوامبر تا ماه می میزان مسافران و مشتریان می باشد زیرا در این بازه زمانی آب و هوای مساعدی در دبی وجود دارد و این رستوران قابل ذکر است در تمامی بازه های زمانی از سال امکان استفاده ازش امکان پذیر نمی باشد.
این رستوران قابل ذکر است در هر وعده غذایی که انجام می دهد تنها امکان پذیرایی از 22 مهمان را دارا می باشد.
طراحی و ساخت بسیاری از بخش های این رستوران منطبق با استانداردهای روز بوده و پس از آن که تحت نظر یک شرکت بلژیکی ساخته شده اند به وسیله شرکت معروف توو راینلند نیز مورد تایید قرار گرفته اند و همچنین همیشه و قبل از حرکت این رستوران معلق در هوا توسط تیم حرفه ای مورد بررسی قرار گرفته و بعد از تایید مشتریان به داخل رفته و سوارش می شوند.
در هربار استفاده از این رستوران مسافران می توانند از منوی نهار، شام و دسر استفاده کنند که به صورت بین المللی می باشد و با بهترین کیفیت های ارائه می شوند.
ساندویچ، نوشیدنی های گرم، کیک و شیرینی نیز در این رستوران قابل سفارش دادن می باشند.
هر مشتری برای استفاده از این رستوران حداقل باید 45 دقیقه قبل از حرکت آن در سالن انتظار آن حاظر شوند.
این رستوران هم یک تفریح و تجربه هیجان انگیر محسوب می شود و البته گران قیمت نیز می باشد که باید به این موضوع نیز اشاره نماییم.
برای استفاده از این رستوران بواسطه شلوغی و پرطرفدار بودن باید از قبل رزرو خود را انجام دهید و قابل ذکر است تایید حضور شما در این رستورن به ایمیلتان ارسال خواهد شد و روز تعیین شده نیز به شما اعلام می شود و در ساعت قد شده باید در این مکان حضور داشته باشید.
برای وعده ناهار و میان وعده 90 دقیقه زمان صرف می شود و قابل ذکر است که 30 دقیقه ان صرف نشستن مشتریان و بالا رفتن می شود و مابقی 60 دقیقه برای سرو غذا و میان وعده صرف می شود.
برای غذا و دسر نیز زمانها کمی متفاوت می باشد که کلا 70 دقیقه بوده و با کسر 30 دقیقه در حدود 40 دقیقه برای سرو شام و دسر مدت زمان باقی می ماند.
این رستوران دارای قوانینی می باشد که در ادامه به برخی از مهمترین آنها اشاره خوایهم کرد.
با رزرو این رستوران و در صورتی که نتوانید به موقع به آنجا برسید هیچگونه وجهی به شما عودت داده نمی شود.
افراد با دارا بودن بیماری های خاص و خانم های باردار اجازه استفاده از این رستوران را ندارد.
افراد کم توان در صورت انجام هماهنگی های قبلی برای آماده شدن صندلی و جای مخصوص برایشان می توانند از این رستوران استفاده کنند.
افرادی نیز که از ارتفاع بالا ترس دارند اجازه استفاده از این رستوران را نخواهد داشت زیرا پس از حرکت تا پایان زمان قید شده این رستوران به سطح زمین باز نخواهد گشت.
برای چپوشش مسافران مخدودیت خاصی وجود ندارد اما باید حواستان باشد در صورتی که مایل باشید برای شما از این رستوران استفاده نمایید به دلیل اینکه در حدود متر از سطح زمین بالاتر خواهید بود ممکن است هوا کمی سرد باشد و مد نظر داشته باشید لباسی کمی گرم نیز برای اطمینان به همراه خود داشته باشید.

آدرس:
امارات متحده، دبی، خیابن السیاحی، اسکای دایو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
Open