بلاگ

پارک کویری شارجه امارات

اطلاعات و راهنمای کامل درباره پارک کویری شارجه امارات

پارک کویری شارجه امارات Sharjah Desert Park

درباره پارک کویری شارجه امارات

پارک کویری شارجه (باغ وحش و پارک صحرایی شارجه) که منطقه وسیعی را پوشش می دهد، یک منطقه تفریحی است که از سه بخش تشکیل شده است: قیمت ویزای دبی به تومان
موزه تاریخ طبیعی، مرکز حیات وحش عربستان و مزرعه کودکان.
موزه تاریخ طبیعی:
شرایط محیطی و گونه های مختلف گیاهی در این قسمت از اکثر نقاط جهان جمع آوری شدن اند به نمایش گذاشته شده اند.
این موضوع و نکته نیز در رابطه با موزه تاریخ طبیعی قابل ذکر و اشاره می باشد و آن این موضوع است که، سیاحتی در شارجه، زندگی در کویر، سیاحتی در زمان، جهان موجودات زنده و موجودات دریایی نیز بخش های تشکیل دهنده این قسمت می باشد که دارای علاقه مندان و طرفداران بسیاری نیز می باشد.
مرکز حیات وحش عربستان:
یکی از محبوب ترین قسمت های دیدنی در این مجموعه محسوب می شود که افتتاح و شروع فعالیت آن از سال 1999 میلادی بوده است.
موجودات، حیوانات و خزندگان بسیاری در این قسمت از مجموعه در بهرتین شرایط و امکانات حفظ و نگهداری می شوند.
مزرعه کودکان:
در این بخش کودکان می توانند حیوانات اهلی را از نزدیک ببینند و آن ها را نوازش کنند و به آن ها در حضور مسئولین غذا دهند و بهترین گزینه برای آشنایی کودکان در این قسمت محسوب می شود.

با رفتن به این مجموعه هر بازدید کننده می تواند با درک بهتری از گیاهان و جانوران امارات متحده عربی و همچنین توضیح علمی فرآیندهای طبیعی آشنا شده و نهایت لذت را از بازه زمانی که در این مجموعه حضور دارد را نیز داشته باشد.
در 28 کیلومتری شارجه در جاده الدید واقع شده است و بوسیله تاکسی و ماشین های شخصی به راحتی امکان دسترسی به آن برای علاقه مندان وجود دارد.
در این مجموعه می توانید از از باغ وحش حیوانات آنجا نیز به همراه خانواده خود دیدن نمایید و همچنین در صورت هماهنگی با مسئولان آنجا به حیوانات نیز غذا بدهید و از نزدیک آنها را ببینید.
بازدید از این مجموعه مناسب برای تمامی رده های سنی می باشد و به راحتی می توانید ساعاتی به یاد ماندی را در این مجموعه بگذرانید.
مدت زمانی که به طول خواهد انجامید تا بتوانید به صورت کامل و دقیق از این مجموعه دیدن نمایید در حدود دو ساعت به طول خواهد انجامید که در ابتدا و قبل از ورود خود باید هزینه ای پرداخت نمایید که قابل ذکر است گران نبوده و مقرون به صرفه می باشد.
دسامبر تا فوریه بعنوان بهترین بازه های زمانی از سال برای رفتن و بازدید از این مجموعه شناخته شده می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
Open