بلاگ

جاده کورنیش ابوظبی امارات

اطلاعات و راهنمای کامل درباره جاده کورنیش ابوظبی امارات

جاده کورنیش ابوظبی امارات Corniche Road

درباره جاده کورنیش ابوظبی امارات

جاده کورنیش در شهر ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی قرار دارد و دارای محیطی آرام و بسیار تمیز می باشد.
این جاده دارای 8 کیلومتر طول می باشد و شامل مناطق بازی کودکان، مسیرهای دوچرخه سواری و عابر پیاده مجزا، رستوران ها، کافه ها و ساحل کورنیش نیز می باشد که همین دلایل باعث محبوبیت آن در میان مردم ساکن در ابوظبی، توریست ها و گردشگران گردیده است. قیمت ویزا امارات
این منحنی گسترده در ضلع غربی جزیره اصلی ابوظبی واقع شده است و قابل ذکر است همانطور که قسمت قبلی اشاره نمودیم، مملو از مسیرهای دوچرخه سواری، فواره ها و مناطق پارک و طبیعت های سرسبز و زیبا است.
در بین سال های 2002 میلادی الی 2004 میلادی این جاده گسترده تر گردید.
بخش های خاصی از جاده کورنیش رسوب قابل توجهی از شن و ماسه دارد و مردم از این منطقه به عنوان ساحل عمومی استفاده می کنند.
قبل از دهه 1970 میلادی، منطقه کنونی استافده شده توسط کورنیش یک ساحل می بوده است که در آن قایق‌ ها و کشتی‌ ها برای لنگر انداختن و انتقال محموله یا افراد استفاده می‌ کرده اند و در همان زمان نیز دارای محبوبیت بالایی بوده است.
مرکز خرید مارینا در روبروی این جاده واقع شده است و با پسیمودن مسیری کوتاه و به صورت جاده ای می توانید به راحتی به این مرکز خرید نیز دسترسی داشته باشید.
این جاده با اینکه جاذبه تفریحی ندارد اما بعنوان یک مکان دیدنی در ابوظبی شناخته می شود و بواسطه آرامش و تمیزی که دارا می باشد مردم بسیاری به آنجا می روند و به پیاده روی و یا دوچرخه سواری می پردازند و عکس های یادگاری بسیار خاصی را نیز به ثبت می رسانند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open