بلاگ

بالن سواری در دبی

اطلاعات و راهنمای کامل درباره بالن سواری در دبی

بالن سواری در دبی Balloon Ride In Dubai

درباره بالن سواری در دبی

با استفاده از تورهای مختص بالن سواری می توانید تجربه بودن در ارتفاعات حدود 1000 متر به بالا و دیدن محیط بیرون و کل دبی را تجربه نمایید.
بهترین زمان برای بالن ‌سواری صبح زود می ‌باشد چون هم نسیم خنک صبحگاه وجود دارد و می ‌توانید طلوع آفتاب را در آسمان مشاهده کنید و قابل ذکر است استفاده از این بالن ها برای گروه هایی که دارای بیماری می باشند و یا سنین بالا و سنین کوچک دارند امکان پذیر نمی باشد. ویزا دبی
این تفریح هیجان انگیز به مدت 5 ساعت به طول می انجامد ولی می تواند بعنوان یکی از تجربیات مهیج در خاطرات شما ثبت شود.
قبل از انجام این بالن سواری ابتدا هر فرد مسیری حدود 45 دقیقه ای را با ماشین های مخصوص تا قسمت بالن های برود و بعد از رسیدن دستورالعمل هایی به شما داده می شود که باید آنها را با دقت مطالعه نمایید.
برای استفاده از این بالن های فقط می توانید با خود موبایل و دوربین به همراه داشته باشید و دیگر وسایل های شما نظیر کیف، ساک دستی، کوله پشتی و غیر را باید در من های مخصوصی که با انها به این منطقه امده اید بگذارید بماند.
بسیاری از بالن ها در هر پرواز خود توانایی جای دادن حدود 20 نفر را دارا می باشد و در تمامی آب و هوا ها به غیر از فصول بارانی و یا در زمان های بدی آب و هوا کنسل می شوند و نمی توان بالن سواری را انجام داد.
تمامی بالن ها و موتور ها و تجهیزات آنها ایمنی بالایی دارند و همیشه و قبل از هر پرواز و سواری تمامی آنها توسط مهندسن خبره بررسی و چک شده و بعد از تایید آنها پرواز انجام می گیرد.
در هر صورت در تمامی پرواز ها به تمامی حضار در بالن جلیقه های پروازی مخصوصی داده می شوند که طریقه استفاده از آنها قبل از بالن سواری بوسیله متخصصین به همه آموز داده می شود.
هزینه این تفریح هیجان انگیز قابل ذکر است که قیمت بالایی دارا می باشد که شامل سرویس رفت و آمد به صحرا، بالن سواری و وعده صبحانه می باشد ولی ارزش یکبار امتحان کردن در صورتی که توانایی پرداخت انرا داشته باشید را دارا می باشد و می تواند به یکی از خاطرات فراموش نشدنی شما در سفرتان به دبی تبدیل گردد که با گرفتن عکس های منحصر به فرد و زیبا می توانید تمامی این لحظات را به ثبت برسانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open