بلاگ

اسکای ویوز دبی امارات

اطلاعات و راهنمای کامل درباره اسکای ویوز دبی امارات

اسکای ویوز دبی امارات Sky Views Dubai

درباره اسکای ویوز دبی امارات

یکی از جدید ترین مراکز دیدنی و هیجان انگیز ساخته شده در دبی اسکای ویوز می باشد که از زمان تاسیس ان مورد استقبال تعداد بسیار بالایی از مردم بومی ساکن دبی، توریست ها و گردشگران گردیده است. هزینه ویزای دبی
اسکای ویوز در نزدیکی مرکز شهر دبی و روبروی برج خلیفه واقع شده است که دسترسی به آن نیز به همین واسطه بسیار آسان می باشد.
رصد خانه اسکای ویوز(در ارتفاع ۲۲۰ متری) ، آسانسور شیشه ای، رستوران پانوراما از جمله امکانات قابل دسترس در این مجموعه محسوب می شود.
این مجموعه بواسطه یک تفریح هیجان انگیز آن شهرت بسیار بالایی پیدا نموده است و آن این موضوع می باشد که یک سرسره شیشه ای در فضای باز که در یک لوله شیشه ای شفاف محصور شده نیز برای استفاده بازدید کنندگان وجود دارد که شرایط استفاده از آن نیز متفاوت می باشد وبرای افراد با داشتن بیماری خاص، کودکان، خانم های باردار و افرادی که ترس از ارتفاع دارند ممنوع می باشد.
برای استفاده و رفتن به این مجموعه قوانین خاصی وجود دارند که هر بازدید کننده ملزم به رعایت کردن آنها می باشد و در ادامه به برخی از مهمترین آنها اشاره خواهیم نمود.
در این مجموعه کودکانی که بالای 3 سال دارند فقط می توانند برای رصدخانه مناظر آسمان بلیط مربوطه را تهیه نمایند.
برای استفاده ار آسانسور شیشه نیز محدودیت وجود دارد و آن این است که فقط افرادی با دارای بودن حداقل قد 130 سانتی متر و حداکثر 210 سانتی متر می تواند از آن استفاده کنند.
شرایط سنی مجاز برای استفاده از سرسره شیشه ای بین 12 و نهایتا تا 65 سال می باشد.
افرادی که پایین تر از 18 سال سن داشته باشند یا باید با فردی بزرگسال به آنجا بروند و یا از سوی والدین خود دارای رضایت کتبی باشند تا اجازه ورود به آنها داده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
Open